31 stycznia 2013WERWOLF"Chociażby, że ja o pewnych sprawach jednak wiedziałem, nie mówiłem nawet najbliższym współpracownikom...

Bo ktoś mógłby uznać mnie, że już mu się coś tam w głowie miesza, wszędzie widzi wroga" 

                                                 Andrzej Lepper,                               

                                                                                     w ostatnim wywiadzie, trzy dni przed śmiercią                               

[ poseł na Sejm dwóch kadencji,
   wicemarszałek Sejmu,
   poseł do Parlamentu Europejskiego,
   wicepremier rządu polskiego ]                            

                                                                                                
Wprowadzenie
20 lat temu w Polsce „obalono” komunizm i rozpoczął się nasz marsz po dobrobyt...


Dziwnym jednak zbiegiem okoliczności, dobrobytu nie osiągnęliśmy, mimo „wolności” i „kapitalizmu”... Wręcz stajemy na krawędzi bankructwa - po raz kolejny. Z tym, że jesteśmy teraz bardziej zadłużeni niż za PRL...

Co jest nie tak?

Skoro podróż starannie zaplanowaliśmy, a nie dotarliśmy do celu – może mieliśmy niewłaściwą mapę?

A może nie do końca zdajemy sobie sprawę, że rozpoczynamy swą podróż z innego miejsca niż nam się wydaje?


Aby być pewnym, że dojdziemy tam, dokąd chcemy dojść, musimy się upewnić – skąd idziemy.
Trzeba więc sięgnąć do początku....do genezy problemu.


Wielu ludzi w Polsce ma odczucie, że Polska jest niszczona. Narzekamy na „głupotę” polityków, na różne „przypadki”, które nam szkodzą, na nieprzychylność innych państw.

Stanisław Michałkiewicz opisuje jakąś rozwiedkę, która nas sprzedała za psi grosz innym państwom, jakoby ze strachu przed rozliczeniem za zbrodniczą przeszłość... I również narzeka, że służby są niemądre – nasz kraj jest bogaty i mógłby być mocarstwem w Europie – zaś oni na jego czele, ale te służby nie chcą.... No, nic tylko głupcy.

 

A może tu nie chodzi o pieniądze, tylko o IDEĘ?


W gruncie rzeczy struktury, które określają siebie jako wrogie Polakom – w naszej terminologii funkcjonują jako rozmyte. Mamy wątpliwości. Nie wiemy dokładnie kto to jest, ani dlaczego nam to robi. Po prostu po naszym pięknym kraju szaleją jakieś sitwy i tylko tyle wiemy. I niestety, nic lub niewiele z tym robimy.

Tekst poniższy ma na celu ukierunkować naszą uwagę na działalność pewnych struktur, aż do pełnego rozpoznania sytuacji.


Dopiero po zdefiniowaniu:
 • kto za tym stoi
 • dlaczego to robi
 • i jak to robi

będziemy mogli dać im skuteczny odpór.Dopiero wtedy, kiedy sprecyzujemy struktury, określające siebie jako Wrogowie Polaków, będziemy mogli zaplanować działania blokujące.
Dopiero wtedy, kiedy będziemy wiedzieli o co chodzi – będziemy mogli przystąpić do działania z zapałem.
Albowiem, kiedy nie wiemy po co mamy się angażować – nie będziemy się angażować.

Kiedy nie wiemy przeciwko komu mamy się angażować – nie będziemy się angażować.

Kiedy nie wiemy, jak ten Wróg Polski działa – też nie będziemy się angażować.
I dlatego Polska od 20 lat się rozpada.
Ponieważ Wróg nie jest określony.Zmasowany sabotaż, dywersja obejmująca wszystkie istotne elementy naszego państwa jest wojną.
I to wojną totalną. A celem – odebranie nam wolności i naszej własności - Polski...


Zdefiniujmy, kim oni są, a powstrzymamy rozpad naszego kraju i odzyskamy go.


WERWOLF – niemieckie państwo podziemne w Polsce.

 Ludwik Erhard i jego plan.'' W polityce światowej nic nie dzieje się przez przypadek, a nawet jeżeli tak jest, to wiedźcie, że tak to zostało zaplanowane.''

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Franklin Delano RoosveltW 1943 roku niemieccy stratedzy doszli do wniosku, że nie będą w stanie wygrać wojny. Jednak za pierwszego twórcę takiego wniosku uznaje się Ludwika Erharda, późniejszego kanclerza Niemiec.Erhard, od 1928 roku pracownik Instytutu Obserwacji Gospodarki Towarowej, a później jego wicedyrektor, w 1942 roku publicznie stwierdził, że Niemcy przegrają wojnę.

Za defetyzm został zwolniony z Instytutu, jednak natychmiast zatrudnił go szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy, gdzie Erhard rozpoczął badania nad tym, jak po klęsce Niemiec i w warunkach okupacji najlepiej zabezpieczyć interesy niemieckiej gospodarki.


Erhard założył Instytut Badawczy Przemysłu, którego prace wspierały największe niemieckie koncerny (min. BASF, BAYER) zainteresowane swoim powojennym losem.


W marcu 1944 roku opracował memoriał „Finansowanie wojny i konsolidacja długów”, który sprawił, że po wojnie zainteresowali się nim Amerykanie. 
 
Rozpoczął karierę polityczną w 1946 roku.

A w 1948 roku wprowadził w Niemczech gospodarkę wolnorynkową i Niemcy rozpoczęły swój bieg do bogactwa.
Fot. 1: Ludwik Erhard – minister finansów i kanclerz Niemiec w latach 1963 – 1966. W czasie swego urzędowania konsekwentnie nie uznawał istnienia i legalności drugiego niemieckiego państwa – NRD oraz granic zachodnich Polski; popierał doktrynę, w myśl której nadal istniało państwo niemieckie w granicach Rzeszy Niemieckiej z roku 1937 .

Można przyjąć, że plan gospodarczy Erharda miał również swój odpowiednik polityczny.


Plan min. obejmował:
 • utworzenie Niemieckiej Unii Europejskiej poprzez zawiązanie tworów wspólnotowych Europy, aż do tzw. Unii Europejskiej jako zalążka politycznej władzy Niemiec w Europie
 • wdrożenie powojennego planu gospodarczego dla Niemiec celem szybkiego odzyskania przewagi ekonomicznej w Europie i na świecie
 • umocowanie swoich wpływów w podbitych państwach – głównie Polski, jako klucza do mocarstwowości w Europie
 • pomniejsze elementy jak zdeponowanie zrabowanych dzieł sztuki, złota, srebra itp


>>Dygresja:
Elementy programu gospodarczego, który wyniósł Niemcy do bogactwa został zapisany w programie polskiej partii Unia Polityki Realnej – wraz z kilkoma „radykalnymi” – szkodliwymi dla społeczeństwa „rodzynkami”, które miały skutecznie odstraszać elektorat i tym samym sabotować prawidłowy rozwój Polski. Jako lider Janusz M. przyciągał do partii zwolenników wolnego rynku, po czym sabotował ich wysiłek włożony w głoszenie idei prawicowych, aż do zniechęcenia i często - odejścia<<Plan polityczny i gospodarczy były ze sobą ściśle powiązane – utworzenie UE wsparto wprowadzeniem nowej waluty euro (najpierw ecu). 

„Przywiązanie” innych krajów do strefy euro oraz dotacje unijne spowodowały, że UE (czyli Niemcy) mogło wywierać znaczny wpływ na wszystkie gospodarki państw unijnych. 
 
Efekt obserwujemy obecnie: „żarty” niemieckich gazet o oddawaniu greckich wysp, Włochy, Portugalia, Polska.

Niemcy są dzisiaj jedynym krajem niezależnym prawnie od UE.

Niemieckie sądy nie zgadzają się na nadrzędność konstytucji UE ponad konstytucję Niemiec.

Budowę wspólnoty państw środkowoeuropejskich zablokowała wojna w Jugosławii. Rozczłonkowanie Jugosławii to również efekt polityki Niemiec.

 >>Dygresja:
 Mało znanym jest fakt, że za utworzeniem w 2008 roku nielegalnego "państwa" pn. *Republika Kosowo* stoją potomkowie niemieckich współpracowników z czasów II Wojny Światowej - czyli albański Werwolf:


 
 "Autorzy niemieccy podali interesujące dane na temat działającej na tym terenie tzw. Armii Wyzwoleńczej Kosowa (UCK). Otóż według jednego z nich, jeśli chodzi o kadrę dowódczą tej formacji, to stanowili ją synowie albo wnukowie utworzonej przez Niemców w czasie II wojny światowej albańskiej dywizji SS „Skanderbeg”.
 za: http://wolnapolska.pl/index.php/Bezpiecze%C5%84stwo/2013012616611/niemiecki-cie-nad-ra/menu-id-311.html<<


W 2009 roku Irlandia przyjęła Traktat Lizboński (czyli Konstytucję Europejską pod inną nazwą, po kosmetycznych zmianach).


Po referendum w Irlandii ws. przyjęcia tego Traktatu, kanclerz Niemiec Aniela Merkel w wypowiedzi dla mediów pogratulowała sukcesu narodowi niemieckiemu.


Polityczny plan Erharda - a właściwie pokoleniowy plan Niemców - jest w Niemczech tajemnicą poliszynela.Większość Niemców po wojnie była przeciwna denazyfikacji, zaś w roku 1953 „byli” naziści wrócili na swe stanowiska w administracji państwowej...Polecam książkę Alfreda Wahl'a:

 „Druga historia nazizmu w federalnych Niemczech po 1945 roku.”(Fot. 2:)


Niestety konkluzja po lekturze jest dosyć smutna, a może przerażająca.. Niemcy po wojnie nie uległy żadnej zmianie, a co gorsza – nie uległa zmianie polityka niemiecka. 
Polacy po wojnie w olbrzymim stopniu zostali pozbawieni instynktu patriotycznego, a co gorsza – politycznego.Pod linkiem znajdują się skany wybranych stron z książki:
http://maciejsynak.blogspot.com/p/pomorski-upr.html

*denazyfikacja - chodzi oczywiście o „wyczyszczenie” z nazistów...Od początku wojny dochodziło do masowych mordów na ludności cywilnej, co jednoznacznie pokazuje nam plany niemieckie.

!
W każdym polskim mieście jest tablica, pomnik poświęcony zamordowanym przez Niemców cywilom. 

Jeśli chodzi o sprawców zbrodni - właściwie rzadko kiedy użyto nazwy Niemcy – z reguły są to naziści lub faszyści – decydenci jak ognia unikali słowa Niemcy.

Co wyjaśniam w rozdziale IV - "Inne świadectwa".Niemcy mieli w planie fizyczną eliminację blisko 85% Polaków. Przed atakiem na Polskę były przygotowane listy z nazwiskami Polaków w pierwszej kolejności do zamordowania.
Niemiecki Generalny Plan Wschodni przewidywał wyniszczenie narodu polskiego (min. poprzez masowe mordy, aborcje, sterylizację, pogorszenie warunków życiowych i obniżenie walorów służby zdrowia) do stanu 5 milionów osób, którzy mieli się stać tanią siłą roboczą pracującą na Niemieckich „Panów”...
Od początku wojny realizowali ten zamysł prowadząc masowe mordy na Polakach, eksterminowano elitę narodu, inteligencję, warstwy kierownicze, pozostawiając robotników.

Ludobójstwo, którego by nie zdążono dokonać podczas wojny miało trwać jeszcze 30 lat po wojnie, tj. do roku 1975 !!!


W czerwcu 1942 roku realizację tego planu przyspieszono.


Plan zagarnięcia Polski.

 • zadanie Polakom jak największych strat osobowych i materialnych podczas okupacji, a także odwrotu wojsk niemieckich
 • umocowanie na terenie Polski podziemnej organizacji dywersyjnej Werwolf – 5 kolumna
 • przenikanie Werwolfu do nowej powojennej administracji państwowej i w szeregi służb bezpieczeństwa oraz armii
 • rozbudowa siatki Werwolfu w okresie powojennym, utworzenie podziemnego państwa niemieckiego - przejęcie sterów władzy
 • sabotowanie społeczeństwa w całej rozciągłości we wszystkich możliwych dziedzinach życia
 • maksymalne spowalnianie rozwoju gospodarczego Polski
 • drenowanie zasobów ludzkich i finansowych Polski
 • doprowadzenie do zapaści gospodarczej
 • zniszczenie nowych pokoleń Polaków, poprzez szkodliwe zmiany w systemie edukacji
 • oferowanie Polakom trucizny duchowej – poprzez telewizję, radio i gazety
 • propagowanie antypolonizmu; tworzenie ludzi „europejskich”
 • niszczenie patriotyzmu, wartości rodzinnych
 • zdeformowanie służby zdrowia jako metoda podwyższenia umieralności (GPW)
 • zantagonizowanie Polaków przeciwko sobie
 • przygotowanie Polaków do mentalnego odejścia od patriotyzmu i przywiązania do polskości; zrzeczenia się suwerenności
 • wmówienie Polakom, że nie nadają się do rządzenia (polnisze wirszaft) i potrzebują „obcej ręki”
 • likwidacja armii
 • przygotowanie Polaków do bezapelacyjnego przyjęcia władzy z rąk niemieckich
Werwolf po 1945 roku miał za zadanie przejąć władzę w kluczowych elementach struktury państwa (poczynając od UB) i „odebrać” Polskę z rąk Rosji radzieckiej.


Etap przechwycenia władzy w służbach specjalnych trwał lata – podobnie zajmowanie stanowisk w administracji państwa. Jednak niszczenia Polaków dokonywano na bieżąco.

Przez wiele lat po wojnie dokańczano/kontynuowano Generalny Plan Wschodni – mordowano patriotów, zabijano ducha wolności, ducha kultury, odbierano broń obywatelom, inwigilowano, tresowano nowych obywateli, „wymuszano” zachowania nieetyczne – bieda, braki zmuszały ludzi do „kombinowania”.


Po „obaleniu” komunizmu, przeprowadzono gospodarczy, polityczny i społeczny rozpad państwa.Dygresja:

>>W latach dziewięćdziesiątych nastąpiła fala niewyjaśnionych morderstw, min. zabójstwo Jaroszewiczów w 1992 roku.Czy komunistyczny dygnitarz, premier Piotr Jaroszewicz był w posiadaniu informacji nt. WERWOLFU ?

Osobę Jaroszewicza wiąże się z pałacem w Radomierzycach (na granicy z niemcami), gdzie wraz z Jerzym Fonkowiczem i Tadeuszem Steciem jakoby wszedł w posiadanie tajnych dokumentów Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA).

RSHA nadzorował wywiad, czyli Reiherda Gehlena i Werwolf II oraz Werwolf I – o czym będzie dalej.

Również Steć i Fonkowicz zostali zamordowani w podobnych okolicznościach. Wszyscy trzej byli torturowani przed śmiercią.<<
Tablica zawieszona w 2012 r. przy wejściu głównym odrestaurowanego dworca kolejowego Gdynia Główna.

Po rozpadzie społeczeństwo miało być gotowe do mentalnego bezapelacyjnego zaakceptowania nowej władzy – z rąk niemieckich.


Aby niemiecka podziemna organizacja nie została wykryta, dywersję stosowano bardzo ostrożne – w małych dawkach, ale permanentnie i powszechnie.


Niemieccy decydenci ulokowani w strukturach władzy skutecznie fundowali Polakom „absurdy PRL-u”. 
5 kolumna, obok zadaniowanych przez Moskwę „atrakcji”, własnym sumptem utrudniała życie Polakom w dużych i drobnych sprawach.


W długiej perspektywie czasowej stworzono obraz polskich kadr kierowniczych jako wadliwych, niekompetentnych, zaś o Polakach w ogóle – utwierdzano przekonanie co do ich „genetycznej” niezdolności do rządzenia się samym sobą, skutecznie podtrzymując mit polnisze wirszaft.
Mit ten jest nadal propagowany (inną wersją tego mitu jest tzw. „polskie piekiełko”) przez „polityków”, „dziennikarzy”, medialnych „ekspertów” i pracowników gestapo zatrudnionych na etacie do inwigilowania i „pilnowania” internetu, stowarzyszeń, partii politycznych...


Główną metodą dywersji jest „mały sabotaż”.

>>Dygresja:

Wyraz: „komunistyczne” powoduje pewne pomieszanie. Może on oznaczać zarówno Rosjan, Polaków jak i Niemców, Czechów... Nie wiadomo dokładnie kogo.

Trzeba jednak zauważyć, że to w Polsce „komunistyczna nomenklatura” nie została rozliczona – w innych krajach poradzono sobie z tym problemem całkowicie lub w dużym stopniu.Otóż nie komunistyczne, ale niemieckie.Są to metody niemieckie, a nie komunistyczne.

Tak samo: służby są niemieckie, a nie komunistyczne. <<

Dłuższa, głębsza analiza skłania nas do wniosków, że opisane na tych i dalszych stronach metody,  stosowane są na terenie Polski od ponad 300 lat.

Nie jest to więc tylko plan Erharda - jest to plan niemiecki, wielopokoleniowy.

Należy zwrócić uwagę, że w ciągu 1000 lat niemcy przesunęli granice Słowiańszczyzny o 1000 km.

To plan, którego niemcy nigdy nie zaprzestaną kontynuować. 

To plan, który jest ciągle realizowany. 
Jest to niemiecka doktryna.
Zupełnie przypadkiem znalazłem informację, która dotyczy średniowiecznej pieśni: „Pieśń o wójcie Albercie”:„Druga część pieśni obejmuje zwrotki 15-21. Początkowo stanowią one kontynuację lamentu zmarłego i pozornie dostosowują się nastrojem, jednak faktycznie stanowią oskarżenie Alberta o zdradę polskiego władcy. Obrót koła Fortuny stanowi akt sprawiedliwości, wymierzony buntownikowi, kierującemu się obcym pochodzeniem.

Następnie utwór przechodzi w ogólne oskarżenie Niemców, którzy wszędzie usiłują sięgać po władzę.

Po przybyciu do obcego kraju początkowo zabiegają o względy mieszkańców, zawierają małżeństwa, potem utwierdzają swoją pozycję, nabywają dobra, urzędy, aż w końcu pozbawiają miejscowych znaczenia i wpływów.Takie rzeczy zauważano w XIV wieku!!

Druga część utworu dotyczy nie tyle samej sprawy wójta Alberta, ile jest obroną interesów ludności polskiej wobec niemieckiej kolonizacji. „


Utwór odnosi się do wydarzeń z lat 1311-1312, znanych jako bunt wójta Alberta, kiedy to mieszczanie krakowscy, głównie pochodzenia niemieckiego, zbuntowali się pod przywództwem Alberta przeciw Władysławowi Łokietkowi.
Bunt został stłumiony, zaś jego przywódca zmarł na wygnaniu w Pradze w 1317.


Pieśń zachowała się w dwóch rękopisach. Starszy pochodzi z 1441, zaś późniejszy z 1477. W obu przypadkach tekst pieśni umieszczony jest po Kronice Wincentego Kadłubka.Polityka jest od wieków taka sama, tylko w Polsce wykorzeniono myśl polityczną.


Rządów 5 kolumny nie można udowodnić wprost, ale można je zauważyć poprzez wskazanie na przebieg i wyniki, owoce ich działań.


Rządy 5 kolumny są rządami z cienia, ich istnienie  możemy jedynie wywieźć z kontekstu.
P.S. 

Po wstępnej analizie różnych materiałów historycznych, książek i opracowań, dochodzę do wniosku, że metoda na "5 kolumnę" z powodzeniem stosowana jest na Słowianach nie od 300 lat, ale co najmniej od 1400 lat.

Opracowanie tego tematu znajdzie się w osobnej serii artykułów, w zasadzie już w zeszłym roku wytworzyłem nową stronę dla tych treści, jednak wstrzymałem się z publikacjami. 

Nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu, ponieważ będę swoje tezy opierać na źródłach historycznych - muszę więc je dogłębnie poznać i przeanalizować, samo zaś opracowanie, spisanie przemyśleń na temat będzie co najmniej tak samo pracochłonne jak niniejsze opracowanie....


I o wiele bardziej szokujące.
 
Autor

23.04.201411 stycznia 2015.
Dotychczas prosiłem o rozpowszechnianie treści z bloga, jednak coraz częściej dochodzę do wniosku, że może być to bardzo niebezpieczne. Portal Nowy Ekran, na którym po raz pierwszy opublikowałem Werwolfa, został rozbity i obecnie ma o wiele mniejszą popularność, niż przed kilku laty, kiedy startował. Służby nieustannie monitorują internet i niewykluczone, że osoby rozpowszechniające treści z mojego bloga stają się obiektem zainteresowania służb. 
Jeśli chcesz rozpowszechniać treści  z tego bloga, staraj się pozostać anonimowym, nigdy nie rób tego ze swojego prywatnego komputera.  

 
.

23 komentarze:

 1. Sikorski już prosił Niemcy oficjalnie o przywództwo Niemiec dla wszystkich krajów w Europie....Polacy całę lata pracują na Niemców i w Polsce i poza nią

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę powiedzieć po co Niemcom tyle Turków?? Niedługo opanują cały ich ukochany Heimat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aby rdzennej ludnosci obnizyc zarobki... nie zapominajmy, ze w Niemczech, poza Niemcami rzadza i Zydzi.

   Usuń
 3. Z rozważań autora wynika , że główne niebezpieczeństwo dla Polski stanowi odwieczna agresywna, zaborcza polityka Niemiec. Autor nie widzi drugiego wroga jakim była od wieków Rosja, a później ZSSR. Nie dostrzega też trzeciego, bodaj najgorszego wroga jakim od setek lat była i jest narodowa głupota, powszechna ciemnota, anarchia. Przez setki lat mądrzy Polacy ukazywali owa głupotę rodaków: Piotr Skarga, Mickiewicz, Norwid. Wyspiański. Ten ostatni z rozgoryczeniem pisał w Weselu - "miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapę z piór. Czapę wicher niesie, róg huczy po lesie , ostał ci się jeno sznur". Polacy mają nie mniej zdolnych i bardzo zdolnych obywateli, ale do władzy, na czoło społeczeństwa przebijają sie miernoty, vide Rząd, Sejm , Senat, samorządy lokalne, nauka... Nawet w środowisku robotniczym przewodzili w PRL i w Solidarności tzw. ciemne robole i kibole; niekeidy utytułowani naukowymi dyplomami srednich i wyższych uczelni . Leszek Skonka - Wrocław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Skonka, jak na tytuł, którym się Sz. Pan podpiera to niewiele w tych wypocinach wiedzy wnosisz. Nazwij Pan sprawców po imieniu i wskaż Pan za Żebrowskim Pająkiem, Braunem i Ratajczakiem, że nie Polacy są winni obecnemu stanowi . Byłem członkiem Solidarności i wiem kto mieszał wśród załóg zakładów, o wałęsie nie wspomnę. W tamtych czasach głębokiej cenzury człowiek niewiele mógł się dowiedzieć o faktach a słuchając zakłamanej syjon- komunistycznej propagandy z zachodu tyko nieliczni zdawali sobie sprawę co się kroi dla kraju. Bo jak można się cokolwiek dowiedzieć od ludzi, których cała wartościowa elita została wyrznięta w przeciągu setek lat, za głównym wstawieniem rządców świata ciągle tych samych. Chyba nie czytał Pan "Rządy Zbirów" Pająka, Dmowskiego, Forda(ten od samochodów) itp. na temat pasożytów, którzy wcześniej i teraz do obecnego stanu Polskę doprowadziły. Wystarczyło trochę pożyć na tym padole, aby dużo zrozumieć.

   Usuń
  2. Nie, na stronie skupiam się na tym, co widać gołym okiem, a czego nie dostrzegają, jak się okazuje, Polacy.
   Istnieje bardzo silny nurt w internecie, który ostrzega przed rosyjską i izraelską agenturą - to, że o tym nie piszę, nie znaczy, że nie dostrzegam. Wielu ludzi to opisuje i jest wiele źródeł informacji na ten temat. W tekście znajdują się również odniesienia do ww. agentur, ale tematem jest działalność niemieckicej agentury.

   Proszę zapoznać się z całością tekstu, wyczuwam, że nie przeczytał Pan jeszcze całości, a to ważne, bo dopiero wtedy ma się cały obraz sytuacji i można wyrobić sobie opinię.


   "Nie dostrzega też trzeciego, bodaj najgorszego wroga jakim od setek lat była i jest narodowa głupota, powszechna ciemnota, anarchia. "

   Głupi ludzie są wszędzie i w każdym narodzie, proszę przeczytać dokładnie cały tekst, o tym właśnie piszę: mity o "narodowej głupocie, powszechnej ciemnocie i anarchii" są podtrzymywane i podsycane przez Werwolf.

   Werwolf sabotuje kraj pod płaszczykiem "narodowej głupoty" - ewidentnie nie zapoznał się Pan z całością tekstu.

   "do władzy, na czoło społeczeństwa przebijają sie miernoty" - podstawą państwa są służby specjalne, to one decydują o wszystkim.
   Czy sądzi Pan, że obce służby rządzące jakimś krajem dopuszczą tubylców do władzy?

   EWIDENTNIE NIE ZAPOZNAŁ SIĘ PAN Z CAŁYM TEKSTEM.

   Proszę przeczytać całość.

   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Sz. Panie M.P.Synak - wszystko się zgadza w Pana artykule jeśli chodzi o fakty. Nie zgadza się tylko sprawca. Nie można wszystkich Niemców wrzucać do jednego wora. Należy rozpatrzeć sprawę narodowości niemieckiej w aspekcie przynależności do społecznych pasożytów, którzy od wieków decydują o władzy i losie większości zagubionych normalnych Niemców. Proszę popatrzeć na Niemcy z perspektywy powstania prusactwa z Wilchelmem i Bismarckiem. Państwo to zostało utworzone za pieniądze ukradzione Polakom (polskiej szlachcie)przez wrogich pasożytniczych syjonistów. Nie będę podpowiadał skąd się wywodziła Katarzyna II i od jakiego okresu zaczęły się nieszczęścia Polski. A prasa doniosła, że miłościwie nam panująca A. Merkel(Prusaczka????? z korzeniami polskimi - czytaj semickimi) nad biurkiem ma powieszoną właśnie tę sodomitkę, która otruła cara Rosji. Nie chce się więcej o tym pisać bo gdzie nie spojrzeć tam pasożyt , czy u nas, czy za granicą czy za morzem - a naród, w tym młodzież, jest leniwy i niewiele się w tym orientuje, tylko liczy kasę i myśli, że wolność nawet ta upozorowana jest na wieczność. Kiedyś obudzą się a będzie już za późno i znów będą musieli oddawać krew za wolność. Wolny kraj jest wtedy, gdy władza ( podobno najlepsza jest demokracja - chociaż pasożyty twierdzą, że w kraju należny stworzyć demokrację a wtedy oni przejmą koryto) dba o Naród i dobrze wyszkolonym i wyposażonym wojskiem gwarantuje jego niezależność. U nas wojsko to parodia, to ludzie na usługach światowych pasożytów pozbawiający, na ich użytek, wolności inne narody.!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ot i skrót, celnie napisany, objaśniający czym są dzisiejsze Niemcy, warto jeszcze poznać historię nie tą z internetu i discovery :), tą z archiwalnych dokumentów i bez "pośredników" wczytać się w to co z tych dokumentów wynika. A wynika to co trwa dzisiaj trwało też w czasie i przed II W.Ś.

   Anonimowy dobrze zdiagnozował problem, to wygląda jak wielowarstwowy wafel, patrzymy a tam "pasożyt komunista" jak larwa przeobraża się w Gestapowca, a potem w Ubowca, a potem w polityka, pisarza, do wyboru do koloru. Mało kto to ogarnia.

   Usuń
 5. W tej chwili nasza Jelita jest zasilana punktowymi wenflonami a do reszty podłączone są dreny i trudno nam będzie wyjść z tego potrzasku. Chyba, że coś mocniej zaiskrzy miedzy frycami i kacapami - a tak może się stać z powodu Ukrainy - wtedy będzie dla nas chwila oddechu i szansa. Ruski wojska nie wprowadzi bo przestanie zarabiać a popadnie w koszty.

  Zbliża się moment, w którym zewnętrzne, ale i wewnętrzne straty Rusa na rzecz Niemca przeważą nad emocjami czyli traktowaniem nas z góry - musimy tylko zadbać aby po naszej stronie był ktoś gotowy do realnej, podmiotowej rozmowy, a wtedy wreszcie wypłyniemy na szerokiego przestwór ocenau - bardzo ważne byłoby aby w takim czasie nie dosiadał MSZ jakiś agent niemiecki czy amerykański w funkcji izraelskiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejna konstrukcja odwrocona. Mamy sytuacje, roznie oceniana przez roznych ludzi, no i mamy do tego stworzona diagnoze przyczynowa na bazie wtornej, dopasowywaniu mozliwych przyczyn sytuacji. Problem jest tylko jeden, w Polsce gwarantem panstwa jest społeczeństwo, nie rzadza sitwy, kliki, czy czynniki zewnetrzne ale spoleczenstwo, nie mozna zlej sytuacji polski tlumaczyc nawet zatruwaniem umyslow polakow przez obcych, Polska jest krajem jakiego chca obywatele, mimo, ze tego publicznie polacy nigdy nie powiedza. To jest kraj wygodny dla oszustw, stosowania sily i szantarzu, pietnowania osob spoza towarzystwa jako homo, lewakow itp, Polska to raj dla polakow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie podoba mi się pańskie "polaków" z małej litery.

   To brak uwagi, czy zamierzone działanie?

   Jeśli zamierzone - wyjedź pan z Polski i się nie wtrącaj, jak brak uwagi - to sam pan wystawiasz o sobie opinię, przeczytaj pan dokładnie tekst do jakiego się odnosisz.
   Z tego, gdzie znajduje się komentarz, wnoszę, że zakończył pan czytanie w tym miejscu. Więc odnosi się pan do tekstu, którego nie czytał i nie zna.


   Jak chce pan polemizować to proszę o konkrety, a nie bzdety.
   Ja w swoim opracowaniu napisałem konkrety - jak się pan z nimi nie zgadza, to proszę się do nich po kolei odnieść i je obalić.

   A teraz odniosę się do pańskiej twórczości erystycznej.


   "Kolejna konstrukcja odwrocona."

   Nie ma tu żadnej konstrukcji odwróconej, ona istnieje - ale w mediach, które nie informują o rzeczach istotnych - opisane dokładnie w tekście.

   "Mamy sytuacje, roznie oceniana przez roznych ludzi, no i mamy do tego stworzona diagnoze przyczynowa na bazie wtornej, dopasowywaniu mozliwych przyczyn sytuacji."

   Lanie wody.

   "Problem jest tylko jeden, w Polsce gwarantem panstwa jest społeczeństwo,..."

   Gwarantem państwa nie jest społeczeństwo, tylko resorty siłowe i służby specjalne. Słyszał pan, żeby za obrażanie Polaków tzw. polskimi obozami ktoś oberwał dziesięć kijów przez łeb?? Bo ja nie słyszałem. Skoro nie ma reakcji to nie ma służb. Po resztę odsyłam do tekstu.


   "nie rzadza sitwy, kliki, czy czynniki zewnetrzne ale spoleczenstwo, nie mozna zlej sytuacji polski tlumaczyc nawet zatruwaniem umyslow polakow przez obcych, Polska jest krajem jakiego chca obywatele, mimo, ze tego publicznie polacy nigdy nie powiedza. To jest kraj wygodny dla oszustw, stosowania sily i szantarzu, pietnowania osob spoza towarzystwa jako homo, lewakow itp, Polska to raj dla polakow."

   Zawsze tak było i będzie - rządzą kliki, sitwy i układy. Pytanie, czy te układy są własne narodowe, czy jest to obcy zarząd.
   Po resztę odsyłam do tekstu, nie zwykłem dwa razy strzępić języka.

   Następne takie teksty, w których będzie pan obrażał Polaków, będą cenzurowane.

   Żegnam.
   Usuń
 7. Dobry tekst. Szkoda Polski. Jaką widzi Pan szansę dla Polski na odrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Macieju, a co zrobić jak takie i inne informacje, podsunięte pod nos, nie znajdują uwagi. Co zrobić w momencie, gdy próbuje się coś przekazać, a odbiorca mówi, żeby skończyć już z tą chorą propagandą, że chyba na głowę mi padło.
   W takich chwilach ręce mi opadają...

   Usuń
 8. Czegoś nie rozumiem - tekst opatrzony tytułem sugerującym ostatni wywiad z A. Lepperem, a treść i forma kompletnie na to nie wskazuje. Dodatkowo, wspominając o Jaroszewiczu i towarzyszących mu osobach w pałacu w Radomierzycach nie wspomina Pan, że Steć, choć piewca historii Dolnego Śląska, był agentem bezpieki. To, że przed śmiercią był torturowany nie zmieni tego faktu. Nawet Jerzy Rostkowski w swojej książce o Radomierzycach, choć bardzo hołubi Stecia, nie ukrywa faktu współpracy z UB-SB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czym kolego anonimowy była powojenna UB?, to czym była jest napisane w tym temacie na tej czarnej tablicy. Panowie z Gryfa Pomorskiego dobrze wiedzieli co jest grane.

   Co do artykułu, dobra logika, gratuluję.
   Mogę tez krótko dodać że Wehrwolf, nie był jakąś naprędce skleconą zbieraniną jaka po wojnie miała wysadzać fabryki :), to była organizacja szpiegowsko-sabotażowa utworzona grubo przed II W.Ś. o czym historia milczy.

   Usuń
 9. Wspaniały materiał. Wykonał Pan kawał porządnej roboty.
  Pozdrawiam
  Grzegorz/Londyn

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślałem, że sprawy mają się trochę inaczej, ale też tak może być.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam wrażenie, że tematy na niektórch blogach się ze sobą pokrywają i nie ma sensu czytać całego, dla jednego wniosku. Lecz są takie, które godne są rzucenia okiem - dokładnie jak ten.

  OdpowiedzUsuń
 12. Według mnie w dziejszych czasach naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego samochodu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zmien leki Ty wilkolak może niemce o poczatku tego swiata kombinuja jak ta polske zniszczyc

  OdpowiedzUsuń
 14. Zdecydowanie warto przeczytać ten blog, poruszone są bardzo ważne kwestie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo dużo ciekawych wpisów jest na tym blogu według mnie.Szkoda tylko że dopiero dziś to odkryłem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Co sądzicie o Wojciechu Olszańskim?

  OdpowiedzUsuń